Rozdział 6 i 7 (no w końcu!)

Opublikowany przez DIGTERvonMARDER 6 Stycznia 2019 4:18

Jakże mogłem publikować owe rozdziały, kiedy w Polsce jest łamana kostytucja?

A tak na serio, to prawie półroczna przerwa we wstawianiu nowości była wywołana całą masą typowo zyciowych powodów, jak pracabrakczasużycieijeszczerazpraca. 3-4 profesje, z czego różne etaty i ogólne problemy zdrowotne.

 

Ale bynajmniej nie rezygnuję z dalszego pisania! Pomysłów nie brakuje, a wiele historii już cześciowo opisałem. 

To też bardzo ważne wytłumaczenie tak drastycznego spadku tempa. Tomy I i II pisałem symultanicznie i publikując nowy rozdział miałem już bez mała 60% dalszego ciągu. Teraz proporcje są o wiele mniej korzystne i całe rozdziały w 100% wymyślam od nowa, co po prostu zabiera czas. Ponadto nieco wydłużył się proces korekty, co akurat jest plusem i za co jestem bardzo wdzięczny reszcie załogi, czyli Rafowi, Omedze, Geraltowi i pomagającemu czasem Sunowi.

 

Właśnie... tutaj przechodzimy do smutnego newsa. Otóż Geralt po wieloletniej współpracy jest zmuszony zrezygnować ze swojej służby korektorskiej. Obowiązki życiowe i praca magisterska skutecznie utrudniały mu daszą pracę. Nie ma co się dziwić. Wszak w 2014-2015 roku ten projekt zapowiadał się na coś skromniejszego, na co nie trzeba będzie poświecić tylu lat!

Geralt! Bardzo Ci dziękuję za te wszystkie dłuuuugie lata, godziny i wszystkie przecinki, które poprawiłeś. Mam nadzieję, że spotkamy sie na jakimś meecie, abym mógł Ci podziękować na żywo!

 

 

A oto efekt pracy... efekt ostatniego pół roku.

Powstanie w Fillydelphii?

TAK! To już teraz! Zapraszam do lektury!

 

Rozdział 6

PDF

Google Docks

 

Rozdział 7

PDF

Google Docks